Dezam v.o.s. - montáže a servis zabezpečovacích systémů

Dodávané systémy a technlogie:

EZS

Elektronická zabezpečovací signalizace (alarm, poplachové zařízení) slouží k předání informace o tom, že došlo k neoprávněnému vniknutí do objektu. Detektory poplachového systému jsou schopny snímat změny na základě pohybu osob (PIR detektor), rozepnutí magnetického kontaktu (okna, dveře) nebo rozbití skleněných výplní (oken, výlohy). Ústředna EZS může zaslat hlášení o stavu pomocí SMS zprávy nebo volání na dohledové centrum (PCO), které vyšle výjezdovou skupinu nebo přímo majiteli objektu. Poplachový systém může být ovládán: klávesnicí, přiložením klíčenky nebo karty, případně mobilním telefonem. Systém EZS je možné realizovat v drátovém nebo bezdrátovém provedení. Instalujeme poplachové systémy značek: Satel, Jablotron, PARADOX.

CCTV

Kamerový bezpečnostní systém - CCTV je ideálním doplněním poplachového systému, jelikož infomaci o narušení můžete následně ověřit vizuální kontrolou, a to i ze vzdáleného místa (přes internet). Kamerové systémy jsou dostupné ve dvou hlavních technologiích: IP - rozlišení až FULL HD, větší detaily - rozpoznání obličeje nebo SPZ, Analogové - ekonomická varianta pro základní přehled, menší detaily - pohyb osob, vozidel. Na rozdíly mezi těmito techlogiemi se můžete podívat na těchto videích: IP kamera, Analogová kamera. Videa si v přehrávači přepněte ozubeným kolečkem (vpravo dole) na nejvyšší rozlišení.

Systémy kontroly vstupu a docházkové systémy

V prostorách kde je větší pohyb osob je nepraktické řešit otevírání dveří klíčem. Pokud ztratí klíč jedna osoba, tak z důvodu bezpečnosti se musí vyměnit zámek a všichni zaměstanci/nájemníci si musí vyřídit duplikát klíče, což je finančně i časově náročné. Řešení se nabízí v přístupových systémech, kde má každá osoba svoji kartu nebo klíčenku s unikátním ID. Při ztracení stačí dané ID zablokovat a vydat novou kartu s jiným ID. K přístupovému, systému lze přidružit docházkový systém, který umožňuje zaznamenávání příchodů a odchodů zaměstnanců.

Strukturovaná kabeláž, domovní telefony, slaboproudé instalace

Dále nabízíme realizace strukturované kabeláže, instalace domovních audio/video telefonů a další služby z oblasti slaboproudých technologií. Pokud máte zájem o služby z oblasti slaboproudu nebo zabezpečení, které nejsou výše uvedené neváhejte nás kontaktovat a probrat s námi možnosti.